Beşiktaşlı Vagner Love hakkında açıklamalarda bulunan Corinthians Teknik Direktörü Carille, futbolcuyu nasıl oynatacağını şimdiden planladığını itiraf etti.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan 18'lik isme 5 milyon euro Beşiktaş'tan 18'lik isme 5 milyon euro

Corintihans teknik direktörü Fabio Carille, transferi gündemde olan Vagner Love’a dair açıklamalarda bulundu. Beşiktaş ile yollarını ayırmak üzere olduğu belirtilen Brezilyalı futbolcuyu istediklerini doğrulayan deneyimli teknik adam, futbolcuyu nasıl oynatacağını bile şimdiden kafasında tasarlamaya başladığı itirafında bulundu.

‘Her pozisyonda görev alır’

Basın toplantısında konuşan Carille olası yeni transferlerine takımda yer bulmak konusunda bir endişesi olmadığına değinerek “Vagner Love hücumda dört farklı pozisyonda oynayabilecek bir isim. Onu forvet oynatabilirsiniz. 9 numarada oynar. 9 numaranın destekçisi ya da kanatlarda da görev verebilirsiniz. Ben de kendisine buralarda görev verebilirim” dedi.

’39 yaşına kadar oynar’

34 yaşındaki futbolcunun futbol hayatına daha devam edeceğini ve yaş sıkıntısı yaşayacağını zannetmediğini de dile getiren Corinthians çalıştırıcısı “Vagner Love 37, 38, 39 yaşına kadar oynayabilecek bir futbolcu” ifadelerini kullandı.

Skorer / Onur Dinçer