Çok fantastik bir atmosfer

Club Brugge Teknik Direktörü Michel Preud'homme, maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

GÜNDEM 20.03.2015 - 00:46 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ı UEFA Avrupa Ligi'nden eleyen Club Brugge'ün teknik direktörü Michel Preud'homme, maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

İşte Preud'homme'ün maç sonu yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar:

"Beşiktaş'ın zorlu başlamasını bekliyorduk, bize çok fazal baskı uyguladılar. Topu çok tutamadık ama şanslar bulduk. Kaleciden gelen bir top sonrası bir gol oldu. Brugge'deki gibi bir maç oldu. 46'da golü yedikten sonra farklı şeyler denedik. Kondisyonumuzun daha iyi olduğunu gösterdik. İkinci yarılarda hep daha iyiydik."

"BILIC VE BEŞİKTAŞ İÇİN KOLAY DEĞİL"

"Maçın başında üzerimizde seyirci baskısı oldu. Çok fantastik bir atmosfer, çok çok güzel burada oynamak. Bizim 27 bin taraftarımız var, o da güzel. Grubu birinci kapatıp, Liverpool'u kupadan eledikten sonra, insanlar daha fazla şey beklemeye başlıyor. Bu Bilic ve futbolcuları için kolay değil. Bu da şu anlama geliyor, doğru anı beklemeniz gerekiyordu ve biz de bunu bekledik."

"AVRUPA'DA ÇOK RAHATIZ"

"Bizim beklentimiz sadece grupta oynamaktı aslında. İlk hedefimiz oydu. İki ön eleme oynadık biz. Avrupa'da çok rahat oynuyoruz, bizden fazla bir şey istenmiyor. Gruplara kalarak başarılı olmuştuk zaten. Çeyrek finale kalarak fantastik bir iş başardık. Aslında, Belçika'da bir kupa kazanmak istiyoruz, taraftarlarımız için. Bu bizim için daha değerli."