Çıkın ve derbiyi kazanın

Fikret Orman derbi öncesi tesislere giderek hızla yükselen Vodafone Arena'nın son fotoğraflarını oyunculara gösterdi.

GÜNDEM 22.03.2015 - 11:50 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Beşiktaş Başkanı, futbolculara hitaben yaptığı duygusal konuşmada, “Yeni stadımıza en son 7 ay önce gelmiştiniz. Yeni hali işte böyle. Sizden Vodafone Arena’ya şampiyon olarak dönmenizi istiyorum ve Fenerbahçe’den rövanşı alacağınıza inanıyorum. Çıkın ve kazanın” ifadelerini kullandı.

 

Club Brugge mağlubiyetinden sonra hem teknik heyetin hem de takımın arkasında duran Beşiktaş Yönetimi dün akşamki antrenman öncesinde Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesisleri’ne çıkarma yaptı. Başkan Fikret Orman liderliğinde tesislere giden siyah-beyazlı yönetim, zorlu Fenerbahçe derbisine sayılı saatler kala teknik heyet ve oyunculara moral aşıladı.

Başta Club Brugge maçında protestolara hedef olan Tolga Zengin olmak üzere siyah-beyazlı futbolcuların motivasyonunu üst seviyeye çıkarmak isteyen Başkan Fikret Orman’ın hızla yükselen Vodafone Arena’nın son fotoğraflarını da yanında getirdiği belirlendi.

Kaba inşaatı yüzde 90 bitirilen stadın fotoğraflarını oyunculara gösteren Orman’ın, “İşte stadımızın son hali böyle. İsterseniz pazartesi günü hep birlikte yeniden gideriz. Sizlerden Vodafone Arena’ya şampiyon olarak dönmenizi istiyorum ve Fenerbahçe’den rövanşı alacağınıza inanıyorum. Şampiyonluk yarışında avantaj yakalamak için önünüzde çok büyük bir şans var. Çıkın ve derbiyi kazanın” ifadelerini kullandığı aktarıldı.

Başkan Fikret Orman toplantıda Club Brugge yenilgisinin unutulmasını da istedi. Siyah-beyazlı kulübün Başkanı, “Beşiktaş’ı Avrupa’da buralara kadar sizler getirdiniz. Ben her birinizle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Avrupa’da şanssız bir şekilde elendik ama burada hedefler hiçbir zaman bitmez” diye konuştu.

Futbolcuların yanı sıra teknik heyetle de görüşen Başkan Fikret Orman ve yöneticiler takımın son durumu hakkında detaylı bilgi aldı. Başkan Orman ve yöneticiler daha sonra hep birlikte antrenmanı izledi.