Çifte şampiyonluk

Siyah-Beyazlılar'la ikinci kez masaya oturan ve Başkan Fikret Orman'la el sıkışan Şenol Güneş, Kartal'a başarı için geldiğini söyledi. Güneş, “Hem ligde hem de Avrupa'da önemli işler yapmayı ve kupa kaldırmayı hedefliyorum” dedi. Anlaşmanın bugün net

GÜNDEM 11.06.2015 - 08:13 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Slaven Bilic’le yolların ayrılmasının ardından Şenol Güneş’le dün ikinci kez biraraya geldi. Hafta başında yapılan toplantıda büyük oranda anlaşmaya varan taraflar, son detayları, dün Siyah-Beyazlılar’ın ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Altunizade’de bulunan ofisinde görüştü. 

Kulübün Basın Sözcüsü Metin Albayrak ve A takımdan sorumlu yönetici Mete Vardar’ın da hazır bulunduğu zirvede Başkan Orman’la el sıkışan Güneş, Beşiktaş’ın başında önemli işlere imza atmayı hedeflediğini söyledi. Kulübün mali durumunun sıkıntılı olmasıyla ilgili olarak, “Para konusu benim için ikinci planda” diyen deneyimli teknik adam, “Ben buraya başarı kazanmak için geliyorum. Hem ligde hem de Avrupa’da önemli işler yapmayı ve kupa kaldırmayı arzuluyorum. Özellikle stoper ve forvet hattı başta olmak üzere belirleyeceğim bölgelere takviyelerin yapılmasını istiyorum” diye konuştu.

Başkan güvence verdi

Bu sözlerin ardından Başkan Fikret Orman’ın da Şenol Güneş’e bu konuda güvence vererek, “Dış ilişkilerden sorumlu yöneticimiz Erdal Torunoğulları, Avrupa’da birçok isimle görüşmelerini sürdürüyor. Scout ekibimiz de bu konuda yoğun mesai harcıyor. Transfer için en iyi takviyeleri yapacağımız konusunda şüpheniz olmasın” ifadelerini kullandı. Anlaşmaya varan tarafların, sözleşme detaylarını bugün duyurması bekleniyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@