Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ı ikna etmek için hatırlı kişiler devreye sokuluyor. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a yakınlığıyla bilinen Asil Bostancı 'arabulucu' olarak seçildi. Bostancı aynı zamanda Galatasaraylı yönetici Abdurrahim Albayrak'ın

Beşiktaş-Cicinho-Sivasspor üçgeninde flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ankara'da oynanan Beşiktaş-Sivasspor maçının devre arasında, Siyah-Beyazlı yönetici ve kongre üyelerinin 'Cicinho' ısrarlarına 'hayır' cevabını veren Mecnun Otyakmaz'ın ikna edilmesi için araya hatırlı kişiler sokulmaya başlandı.

Bostancı da 'hatırlı kişi' buldu!

Görüşmeler dillenir dillenmez ortaya çıkan menacer ordusunu püskürten Beşiktaş Yönetimi, Başkan Fikret Orman'ın yakını olan ve Mecnun Odyakmaz ile de tanışıklığı bulunan Asil Bostancı'yı 'arabulucu' olarak seçti. Asil Bostancı'nın kısa süre içinde Otyakmaz ile buluşacağı ve taraflar arasında herhangi bir tatsızlık çıkmadan transferi noktalamak için gerekli hamleleri yapacağı öğrenildi. Bu arada Asil Bostancı'nın da Otyakmaz ile buluşmadan önce, Mecnun Başkan'ın çok yakını olan bir isimle kontak kurduğu ve düzenlenecek yemekte bu hatırlı kişinin de yer alacağı bildirildi. 

2 teklif var: Tapulu ya da kiralık

Bonservisi elinde gelen Cicinho'nun, Sivasspor'dan yıllık 800 bin Euro kazandığı vurgulandı. Beşiktaş Yönetimi, 31 Mayıs 2015'te boşa çıkacak olan Brezilyalı yıldız için Sivasspor'a iki ayrı teklif götürecek. Bu tekliflerden ilki; 1 milyon Euro bonservis bedeli ödenip Cicinho'nun tapusuyla birlikte Kartal yapılması... İkincisi ise Sambacı'nın ligin ikinci yarısı için kiralanması, sözleşmeye sezon sonunda da yeni kontrat maddesinin eklenmesi... Bu şıkta; Sivasspor'a 500 bin Euro kiralama bedeli, Cicinho'ya da Yiğidolar'dan alacağı paranın iki katı önerilecek.

Albayrak'ın torunu Kartal Pençesi!

Asil Güvenlik'in sahibi olan Asil Bostancı, aynı zamanda Galatasaray'ın sempatik yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ın da damadı. İlknur Albayrak ile evlenen Asil Bostancı, kayınpederi çılgın bir Galatarasay taraftarı olmasına karşın, oğlu Batuhan'a küçük yaşta 'Kartal Pençesi'ni öğretmiş sıkı bir Beşiktaşlı!

 

Gözden kaçırmayın

Cenk Tosun transferinde Yunanlı rakip! Cenk Tosun transferinde Yunanlı rakip!

FANATİK