Christian Benteke gündemde!

Cenk Tosun'un olası transferine karşı forvet arayışlarına başlayan Beşiktaş'ta gündeme Christian Benteke geldi. Orta saha için de çalışmalar devam ediyor.

FUTBOL 15.12.2017 - 10:22 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Cenk Tosun'un takımdan ayrılma ihtimalini göz önünde bulunduran Beşiktaş, Crystal Palace'ın forveti Christian Benteke'yi yakın takibe aldı.

***

İngiliz ekibi, bir süre önce Cenk Tosun için Beşiktaş'ın kapısını çalıp, cazip bir teklifte bulunmuş ancak olumsuz yanıt almıştı. Siyah-beyazlıların Benteke'yi listelerine dahil etmesi akıllara, "Bir takas olabilir mi?" sorusunu getirdi.

***

Bu arada sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Atiba Hutchinson için bekleme kararı alan yönetim, bir süre önce temasa geçtiği Fellaini'yi bu oyuncunun alternatifleri arasında tutmaya devam ediyor.

***

19 milyon euroluk teklif var!

Şampiyonlar Ligi'nde attığı dört golle Avrupa devlerinin iştahını kabartan Cenk Tosun için Almanya ve İngiltere'den iki takımın Beşiktaş'a resmi teklifte bulunduğu öğrenildi.

***

Almanya'dan gelen teklifin 17, İngiltere'den gelen teklifin ise 19 milyon Euro olduğu, siyah-beyazlıların ise bu takımlara teknik direktör Şenol Güneş'in fikrini aldıktan sonra cevap vereceği belirtildi. Yönetimin aklındaki rakam 20 milyon Euro.

***

Kaynak: Sabah

Gelişmelerden Haberdar Olun

@