Cenk Tosun'dan Gomez ve derbi yorumu

Beşiktaş'ın golcü oyuncusu Cenk Tosun, 1-0 kazandıkları Gençlerbirliği maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 22.02.2016 - 23:37 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Beşiktaş'ın golcü oyuncusu Cenk Tosun, 1-0 kazandıkları Gençlerbirliği maçı sonrası açıklamalarda bulundu.
"Çok sevinçliyiz. Maçın zor olacağını biliyorduk. İlk devrede de bulabilirdik golü. Olcay'ın direkten dönen topu var. İkinci yarı daha baskılı oynadık. İkinciyi de bulabilirdik ama atamadık. Sonra skoru da koruyabilirdik. Önemli olan 3 puandı. Çok mutluyuz. Kadıköy'e lider olarak gidiyoruz. Oraya da 3 puan için gideceğiz. Oradan da 3 puanla ayrıldığımız durumda önümüzün açık olduğunu düşünüyorum."

"FENERBAHÇE'DEN İYİYİZ"

"Biz her maçı aynı görüyoruz. Fenerbahçe maçı da Gençlerbirliği maçı gibi olacak. Her maça ciddi hazırlanıyoruz. O maça da en iyi şekilde hazırlanacağız. Daha iyi olan takım biziz."

GERİDEN GELMEK İLE ÖNDE OLMAK FARKLI MI?

"Geriden gelmek de önde olmak da aynı etkisi var bizde. İlk yarıda önde gidiyorduk. İkinci yarının başında eksik maçlarla geriye düştük ama oyunumuz aynı. Bir değişiklik olmadı. Çünkü her maça aynı ciddiyette hazırlanıyoruz."

"ŞENOL HOCA İLE GOMEZ MAÇ SONUNDA..."

"Geçen sezon kıl payı kaçırdık şampiyonluğu. Bu sezon takıma katkı yapmak için elimden geleni yapıyorum. Mario harika bir forvet. Gollerini de atıyor. Ben de oyuna girince gollerimi atıp asist yapıyorum. İnşallah bu sene o senedir. Moralimi yüksek tutmaya çalışyorum. Biz forvetler olarak her an oyunda kalmak isteriz skoru değiştirme ihtimalimiz olduğu için. Geçen hafta küçük bir olay oldu oyundan çıkarken ama maç sonrası sarılıp bitirdiler."

"GOMEZ'İN KÖTÜ ZAMANLARINDA TAKIMI TAŞIYACAĞIM"

"Gomez'in form düşüklüğü olduğunu sanmıyorum. Bazen kötü zamanlar olabilir. Benim de kötü zamanlarımız oluyor. Onun kötü zamanları olacak onun kötü olduğu zamanlarda ben takıma faydalı olacağım. Bu şekilde bu takımı başarıya götüreceğiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@