Demba Ba ve Mustafa'nın yokluğunda forvetsiz kalma tehlikesi yaşayan Beşiktaş'ın imdadına yine sakat olan Cenk Tosun yetişecek. Akhisar maçına iğne ile çıkan ve bir de gol atan Cenk, fedakarlık yaparak Konya maçına da aynı tedavi yöntemiyle çıkacak.

Gözden kaçırmayın

Valerien İsmael, Giacomo Vrioni'yi istedi Valerien İsmael, Giacomo Vrioni'yi istedi

Lider BeşiktaşSüper Lig’de yarın konuk olacağı Torku Konyaspor maçının hazırlıklarına dün sabah yaptığı antrenmanla devam ederken, son oynanan ve 3-1 Kara Kartal’ın üstünlüğüyle tamamlanan Akhisar Belediyespor maçına iğne yardımıyla çıkan, takımını 1-0 öne geçiren golü kaydeden Cenk Tosun’un fedakarlığı takımı forvetsiz kalmaktan kurtaracak. Demba Ba ve Mustafa Pektemek’in yokluğunda forvetsiz kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Kara Kartal’ın son idmanında takımdan ayrı düz koşu yapan 23 yaşındaki genç yeteneğin, kasığında ağrı olmasına rağmen Konyaspor maçında da iğne yardımıyla çıkacağı öğrenildi.

Motta geri dönüyor

Öte yandan basına kapalı gerçekleştirilen sabah idmanına tedavileri devam eden Mustafa Pektemek, Demba Ba ve Tomas Sivok ile bireysel çalışma yapan Necip Uysal katılmadı. Sakatlıktan tamamen kurtulan savunmacı Ramon Motta ise takımla beraber çalıştı. Teknik Direktörü Slaven Bilic yönetiminde yapılan antrenmanda kondisyon ve taktik çalışmalar gerçekleştirildi. Takım halinde ısınma koşuları ile başlayan antrenman, pas çalışmaları ve top kontrolü ile devam etti. Dar alanda pres, oyun kurma ve top kontrol çalışmalarının ardından yarım sahada yapılan taktik maçla çalışma sona erdi. Beşiktaş, hazırlıklarını bugün saat 10.00’da basına kapalı gerçekleştireceği antrenmanla tamamlayacak ve saat 14.00’de THY’ye ait özel uçakla Konya’ya gidecek.