Beşiktaş, Konyaspor'u 1-0 geri düştüğü maçta 2-1 yendi. Takımın ilk golünü atan Cenk Tosun, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Vincent Aboubakar Beşiktaş için İstanbul'da! Vincent Aboubakar Beşiktaş için İstanbul'da!

Devre arası  soyunda odasında  çıkışta "Bu maçı kazanacağız" sözleri hatırlatılan Cenk Tosun, "Devrede çok inandık. Konyaspor hatamızdan golü buldu. Onun haricinde biz oynadık. İlk devre golü bulamadık. İnanıyordum. Hoca güzel bir konuşma yaptı. Takım olarak kenetlendik. İyi de oynadık. Çok git gelli bir maç oldu. Konya'nın da bizim de çok pozisyonumuz var. Ancak biz bir tık öndeydik. AIllah'ın yardımıyla sağ olsun Josef de golü attı. Hem takım hem de Mert için. Güzel bir serimiz var. Bu seriyi devam ettirmek istiyoruz " dedi.

Şampiyonluk konusunda ise iddialı konuşan golcü oyuncu, "Antep'te bıraktığımız iki puandan sonra oturup konuştuk, kenetlendik. Ondan beri de 9 puan aldık. Çok sıkı bir fikstüre gidiyoruz. İnşallah bu serimizi devam ettirmek istiyoruz. Beşiktaş şampiyonluğun içinde her zaman vardır. Her şeyimizi sahaya yansıtırsak bu sene şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz" ifadelerini kullandı.

Ntv Spor