Beşiktaş’ın milli golcüsü Cenk Tosun, kişisel Twitter hesabından Fenerbahçe’ye küfür ettiği iddialarına açıklık getirdi. Kişisel Twitter hesabından bir açıklama yayınlayan Cenk Tosun, iddiaları yalanladı.

Gözden kaçırmayın

Güven Yalçın: "Seneye şampiyonluk için oynayacağız" Güven Yalçın: "Seneye şampiyonluk için oynayacağız"
 2015/2016 sezonunu şampiyon tamamlayan Beşiktaş’ın ‘nöbetçi golcüsü’ Cenk Tosun, şampiyonluk kutlamalarında Fenerbahçe’ye küfür ettiği iddialarına açıklık getirdi. Kişisel Twitter hesabından takipçilerine kısa bir açıklama yayınlayan Cenk Tosun, şu ifadeleri kullandı:
“Bütün sene alnımızın teriyle, şerefimizle, hakkımızla oynayıp şampiyon olmayı bildiğimiz gibi şampiyonluğumuzu da dün gece aynı ahlakla kutladık. Hakkında ‘şampiyonluk kutlamamız sırasında rakip takıma küfür ettiğime’ dair çıkan haberler doğru değildir. Hiçbir zaman bu karakterde biri olmadığımını kamuoyunun bilmesini ve çıkan haberlere inanmamasını rica ederim. Saygılarımla Cenk Tosun.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’ın Osmanlıspor’u 3-0 yenerek şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından, sosyal medyada paylaşılan bir videoda Cenk Tosun’un Beşiktaş taraftarıyla birlikte Fenerbahçe’ye küfür ettiği iddia ediliyordu