Başkan Fikret Orman, milli maçta Burak-Cenk ikilisinin performansını görünce, Cenk’i kiralık alabilmek için tüm şartları zorlama kararı aldı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş, Real Madrid'li futbolcuyla ilgileniyor Beşiktaş, Real Madrid'li futbolcuyla ilgileniyor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kafayı Cenk Tosun'a taktı. Başkan Orman, devre arasında olduğu gibi yeni sezonda Cenk'i kiralamak için Everton'ı sürekli olarak sıkıştırıyor. Siyah-beyazlıların Burak-Cenk ikilisini yeniden bir araya getirme hamlesi bazı çevreler tarafından eleştirilse de; önceki akşam oynanan Arnavutluk milli maçında bu ikilinin performansları "Cenk Tosun gelirse Burak Yılmaz yedekte mi bekleyecek?" diye soranlara en güzel yanıt oldu.

Başkan Orman'ın, yeni sezonda takımı teslim etmeyi düşündüğü Guti ile Cenk Tosun konusunu görüştüğü ve "Cenk'i sağda, solda Ljajic'i, arkalarında da Kagawa'yı oynatabilirim" mesajını aldığı bildirildi. Güneş'in Arnavutluk karşısında Cenk ve Hakan gibi gerçek mevkileri kanat olmayan iki oyuncuyla çıkması Orman'ı keyiflendirdi. Başkan'ın, maçı izlediği dostlarına başkan, "Cenk gelirse süper bir forvet hattımız olur" dediği öğrenildi.

Fotomaç