Siyah-beyazlı yönetim üç sezondur Olimpiyat Stadı’ndan, Konya Torku Arena’ya kadar Kartal’ı hiçbir yerde yalnız bırakmayan taraftarlarına vefa ödülü vermeyi kararlaştırdı. Tüm bilgileri kulüp tarafından kaydedilen cefakâr taraftarlar ömürleri boyunca

 Vodafone Arena’yı 11 Nisan Pazartesi günü oynanacak Bursaspor maçıyla açarak Türk futboluna kazandıracak olan Beşiktaş Yönetimi, üç sene boyunca takımı yalnız bırakmayan vefakâr taraftarına çok anlamlı bir jest yapma kararı aldı.

2016-2017 sezonuna ait 27 bin adet kombine biletin tamamı dün itibariyle satıldı. Kombinelerin bitmesinden büyük memnuniyet duyan siyah-beyazlı yönetim; Bursaspor, Kayserispor ve Osmanlıspor maçlarındaki bilet satış önceliğini kombine sahipleriyle birlikte son üç yılda Atatürk Olimpiyat Stadı, Osmanlı Stadı, Başakşehir Fatih Terim Stadı ve Torku Arena’da takımı yalnız bırakmayan taraftarlara vermeyi kararlaştırdı.

Başkan Fikret Orman’ın talimatıyla üç yıldır evinden uzak olan Beşiktaş’ı her yerde destekleyen taraftarlara ‘vefa’ gösterecek olan siyah-beyazlı yönetim bu önceliğin ömür boyu sürmesini de sağlayacak. Elektronik bilete geçilmesi nedeniyle İnönü Stadı yıkıldıktan sonra maçlara gelen taraftarların bilgilerini bir yerde toplayan Beşiktaş Yönetimi, bilet satışları sırasında bu verilere göre hareket edecek. Bundan sonraki bütün kombine ve elektronik bilet satışlarında, öncelik vefakâr taraftarlara verilecek. Son üç yılda hiç maça gitmeyenler ise elde kalması halinde bilet alabilecek.

Beşiktaş Yönetimi’nin bu uygulaması doğrultusunda Vodafone Arena’nın açılış maçı olan Bursaspor karşılaşmasında biletlerin daha satışa çıkmadan bitebileceği öğrenildi. Siyah-beyazlılar, Bursaspor maçı için önceliği son üç yılda bilet ve kombine kart alanlara vereceği için açılış karşılaşmasının kapalı gişe olması bekleniyor.