Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2-1 kazanılan Bursaspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Zor bir 3 puan aldık. Bursaspor geçen seneden farklı ve dirençli bir takım yaptı. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Allah eksikliklerini vermesin.

Tosic sahanın en iyilerden biriydi diyebiliriz. Tahmin ediyorum daha zorlu ve çekişmeli bir lig olacak. Herkesin aklı kendine. Saygı duyuyorum. Ben aynı şekilde düşünmüyorum."

"Alınan futbolcuların hepsi lazım olacak. Sizler de biliyorsunuz. Avrupa maçlarımız var, sakat ve cezalılar olacaktır. Transferler gerekliydi. Kulübede olmaları oynamayacağı anlamına gelmiyor. Zamanı gelince oynayacaklar."

***

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Ismael’in, “Talisca’yı unutturur” genç yıldızın peşinde Beşiktaş Ismael’in, “Talisca’yı unutturur” genç yıldızın peşinde

Transfer için ilginç sözler...

"Vida konusunu ben de merak ediyorum. Ben de bir taraftarım. Hayırlısı olsun. Demba Ba’nın durumu da henüz çözülmüş değil. Çözülebilirse bir sürpriz olur. Çin’deki tavır önceki gibi değil. Çin ile olan ilişkisi bitiyor. Çin Kulübü’nün nasıl bir tavır alacağını göreceğiz."

***

"Takımlar Avrupa’da çok güçlü. Keyifli şeyler izleyelim. Güzel şeyler olsun. Başka bir şey demiyorum. Oğuzhan seçilmeliydi. Ben de aynı şeyi düşünüyorum. Ama teknik kadronun kendine göre sebepleri vardır. Bence orada olmalıydı."

***

"Tüm Beşiktaşlılara çağrımız var. Avrupa’daki deplasmanlara gelmesinler. Taraftarlarımız buna uyum sağlayacaklardır. İlk tercihimiz Beşiktaş taraftarının gelmemesidir. Yanlış şekilde tavırlar oluyor. Bizim ricamız bu. Rakipler de buna uyum sağlayacaktır. O gün konuşulacak şeyler. Tüm ulusumun, milletimin bayramını kutluyorum."