Çebi'den tepki: "Saçmalık!"

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Rizespor galibiyeti sonrası Çaykur Didi Stadı'nın önünde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çebi, sosyal medyada Trabzonspor ve Galatasaray'ın da Beşiktaş'ın şampiyonluğunu istediğini dair söylemleri "sa

GÜNDEM 12.03.2016 - 21:22 21.04.2021 - 23:56 Kartal Bakışı
 Galibiyet nedeniyle takımı kutlayan Çebi, "Lig devam ediyor, daha çok uzun bir yol var, zor günler var. İnşallah ipi göğüsleyen biz oluruz" dedi.
Trabzonspor ile oynayacakları maç içinse Ahmet Nur Çebi, "O da böyle bir maç, sonuçta çıkıp onu da almak zorundayız. Kazanmaktan başka çaremiz yok" diye konuştu.
Çebi, bir basın mensubunun "Sosyal medyada, Trabzonspor ve Galatasaray'ın da Beşiktaş'ın şampiyonluğunu istediğine dair bazı haberler var. Taraftarlar yazıyorlar sürekli... Siz bundan rahatsız oluyor musunuz?" şeklindeki sorusu üzenine ise "İnsanoğlu her şeyi konuşabilir ama saçmalıktan başka bir şey değil. Her takım sahaya mücadele etmek, kazanmak için çıkıyor. Hiçbir şekilde bu tür kelimelerle bir başka camianın gurunu kırmayı doğru bulmuyorum. Ama sosyal medyada bazen bu tür şeyler oluyor. Keşke olmasa" ifadelirini kullandı.
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@