Çebi'den Bitnel, Salih ve derbi yorumu!

Gençlerbirliği'ni 1-0 ile geçen Beşiktaş'ta yönetici Ahmet Nur Çebi maç sonrası açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 22.02.2016 - 22:33 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Galatasaray-Trabzonspor maçıyla ilgili konuşan Çebi hakem Deniz Ateş Bitnel ile ilgili; "Kurumun buna sahip çıkıp hatayı kabullenmesi lazım. Hatayı birine yıkılması doğru değil. Hakemin hataları çok büyük ama sorumluluğun sadece hakemde tutulması doğru değil. İnşallah doğru kararlar alınır ve ligi kayıpsız tamamlarız." dedi.
"FUTBOLCULAR KAHRAMAN İLAN EDİLEMEZ"
Salih Dursun'un hakeme gösterdiği kırmızı kart sonrası kahraman ilan edilmesini de değerlendiren Çebi; "Futbolcular kahraman ilan edilmemeli. Futbolcular sahada mücadelelerini ederler." diye konuştu.

"DERBİDE GÖNLÜMDEN GEÇEN..."
Gelecek hafta oynanacak Fenerbahçe maçıyla ilgili de konuşan yönetici; "Derbi için tahmin yürütemeyeceğim ama gönlüm oradan lider olarak dönmeyi istiyor. Ama karşı takımın taraftarları önünde oynayacağız. Kolay olmayacak." sözlerini kullandı.

"HER HAKEMİN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR"
Derbiyi yönetecek hakemle ilgili bir düşünce veya isteklerinin olup olmadığı yönündeki soruya Çebi; " Ben önyargıyla yaklaşılmasına karşıyım. Her hakemin başımızın üstünde yeri var. Taraftar olsam belki farklı düşünebilirim ama yönetici olarak sağduyulu olmak zorundayım. Yeter ki biraz daha dikkatli olunsun hatalar olmasın." diyerek sözlerini noktaladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@