Çebi'den Alışkanlıkları Bozan Yasak!

Fikret Orman'ın "abi dön" demesi üzerine futbolun yeniden başına geçen Ahmet Nur Çebi, Ümraniye'de kuralları adeta baştan yazdı.

GÜNDEM 08.09.2014 - 16:55 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Fikret Orman'ın "abi dön" demesi üzerine futbolun yeniden başına geçen Ahmet Nur Çebi'nin, Ümraniye'ye Mete Vardar'dan başka yönetici istememesi yönetim içinde sıkıntıya neden oldu. Çebi'nin daha geldiği ilk gün Deniz Atalay ve Ahmet Kavalcı'yı transferde pasifize etmesiyle başlayan süreçte son aldığı karar olan, ''Ümraniye'ye yönetici yasağı'' sıkıntıyı artırdı.

Ahmet Nur Çebi, "Ben dahil Ümraniye'de yönetici olmasın. Sportif direktöre de gerek yok. Mete bu işi çok seviyor. Futbolcular da, Bilic de onunla çalışmaktan memnun" diyerek Başkan Fikret Orman'ı ikna etti. Orman, Çebi'nin bu teklifini kabul ederken kendilerine Ümraniye yasağı gelen yöneticilerin canı sıkıldı. Fakat Çebi kendisi için bile Ümraniye'de özel oda istememesi, Orman'ın diğer yöneticiler karşısında elini güçlendirdi. Çebi ayrıca; futbolla ilgili olarak kendisi ve Orman dışında başka bir yöneticinin de kameralar karşısına geçip demeç vermemesini de istedi.

Kaynak: Fotospor