Ahmet Nur Çebi, F.Bahçe'yle sezon sonu itibariyle sözleşmesi sona erecek Gökhan Gönül, Mehmet Topal ve Caner Erkin'le görüştükleri yünündeki iddiaların doğru olmadığını ifade etti.

 Çebi, "Gökhan Gönül söz konusu bile değil. Planlamalarımız çerçevesinde uygun olursa ilgilenebiliriz. Ama şu an için böyle bir durum söz konusu değil" diyerek bu konunun sezon sonunda gündeme gelebileceğini ima etti.
Sessiz kalmasınlar
İkinci Başkan Çebi, Beşiktaşlı taraftarlardan sessiz kalmamalarını istedi. Tecrübeli yönetici, "Taraftarımız tek kelime ile muhteşem. Onlardan tek ricam, takıma daha canlı destek olmaları ve özellikle takımın desteğe ihtiyacı oldukları zaman sessiz kalmamalarını istiyorum. Buradaki motivasyon bize olumlu yansıyacaktır" yorumunu yaptı. Çebi, Quaresma için de şu ifadeleri kullandı: "Aile içinde olan bir konu. Almış olduğu kartlar takıma zarar veriyor ama Quaresma'nın da takıma katkısı büyük."

Göndermek istemiyoruz
ikinci Başkan Ahmet Çebi, sözleşmesi bitecek olan oyuncuları göndermek istemediklerini ifade etti. Çebi, "Kimse ile yollarımızı ayırmayı düşünmüyoruz. Herhangi bir futbolcumuza beklentimiz üzerinde daha iyi bir rakam gelirse ve biz ondan daha iyisini bulursak, o şartlarda transfer olur. Bütün futbolcularımızı isteyen kulüpler var. Ama biz seneye de bu futbolcularımızı göndermek istemiyoruz" şeklinde konuştu.