Cavanda, Beşiktaş'a Geliyordu Ki...

Transferin son günlerinde Beşiktaş'ın ilgilenmeye başladığı sağ bek Cavanda'nın imza görüşmelerinde yaşananları menajeri anlattı.

FUTBOL 04.09.2014 - 17:26 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ın transferin son saatlerinde kadrosuna katmak istediği Luis Pedro Cavanda'nın menajeri Ulisse Savini, transfer sürecini anlattı.

"Pazartesi günü Beşiktaş ile masaya oturduk. Büyük umutlarımız vardı. Görüşmeler çok iyi gidiyordu." diyerek sözlerine başlayan Savini; "Ancak, Türkler'in fikri bir yerde değişti. Başka bir oyuncuyla daha ilgileniyorlardı herhalde ve o oyuncunun daha yararlı olacağını düşündüler. Bize satın alma opsiyonlu kiralama için Lazio'yu ikna etmemizi söylediler. Biz de Lazio'ya gittik, isteğimizi söyledik. Ancak, buna rağmen problemler çözülemedi" dedi.

Savini, Beşiktaş'ın görüşmelerde birçok kez fikrinin değiştiğini belirterek; "Birçok değişik formülle masaya oturdular. İlgi çekici formüller de vardı. Ancak, transferdeki problem ne Cavanda'ydı, ne de Lazio. Kulüp transfer görüşmelerinde gayet mantıklı hareket ediyordu" diyerek sözlerini noktaladı.