Chelsea'lı taraftarlar Beşiktaş'ın transfer listesinde olduğu belirtilen 28 yaşındaki Demba Ba için ilginç bir benzetme yaptı..

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'lılar birlik beraberlik yemeğinde buluştu Beşiktaş'lılar birlik beraberlik yemeğinde buluştu
'Çamaşır Makinesi Demba!'
 
Chelsea'lı taraftarlar Beşiktaş'ın transfer listesinde olduğu belirtilen28 yaşındaki Demba Ba için ilginç bir benzetme yaptı..

Beşiktaş'ta ara transfer döneminde kadroya yapılacak takviye konusundaöne çıkan isimlerden biri de Chelsea forması giyen Demba Ba...
1985doğumlu Senegal asıllı Fransız golcünün Chelsea'de bekleneniveremediğini düşünen İngiliz taraftarlar, Milli golcüye çamaşır makinesibenzetmesinde bulundu.
İngiliz taraftarforumlarında oyuncu hakkında yorumlarda bulunan maviler, hazırlananresimle golcü oyuncuya göndermede bulundular.
DembaBa'nın gol makinesi olarak alındığını fakat gösterdiği performanslahayal kırıklığı yarattığını düşünen Chelsea'lı taraftarlar, Senegal'liforvet için Çamaşır Makinesi içinde bir görsel hazırlayıp bu resmisosyal medyada tartıştı.
Chelsea'lı bazıtaraftarlarsa hazırlanan görselin ezeli rakipleri Liverpool taraftarlarıtarafından hazırlandığını iddia ederek, golcü oyuncuya sahip çıktı.
Öteyandan Beşiktaş yönetiminin Ocak ayı için, yıldız transferi konusundaBrezilyalı Ronaldinho ismi üzerinde durduğu, medyaya yansıyan diğeryabancı oyuncularla resmi olarak ilgilenmediği belirtildi.