Çalımbay açıkladı! Beşiktaş'tan teklif aldı mı?

Mersin İdmanyurdu ile sözleşmesi bitecek olan teknik direktör Rıza Çalımbay Eurosport.com Türkiye'ye açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 04.06.2015 - 18:18 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Beşiktaş çatısı altında uzun yıllar kaptanlık yaptıktan sonra teknik direktörlük görevini başarıyla gerçekleştiren Rıza Çalımbay, efsane olduğu kulübe geri dönmek istediğini söyledi. Öncelikle Mersin İdmanyurdu'ndaki geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulunan Rıza Çalımbay şunları söyledi; "Şu an Mersin İdmanyurdu ile resmi olarak bir anlaşma yapmadık. Başkan Ali Kahramanlı ile bir görüşmemiz oldu ama kesin bir sonuca varamadık. Fakat kendisiyle bu ayın 12'sinde tekrar bir görüşmemiz olacak. CAS'tan çıkacak transfer yasağı kararına göre oturup tekrar konuşacağız. Mersin İdmanyurdu'nda kalacağıma o görüşmeden sonra karar vereceğim." 2005 yılında Vicente Del Bosque'nin yerine takımın başına getirilen ve başarılı bir sene geçiren Rıza Çalımbay eski takımına her zaman dönmeye hazır olduğunu söyledi. Beşiktaş efsanesi yaptığı açıklamada "Öncelikle şunu söylemek isterim, Beşiktaş yönetiminden şu an için bana gelen herhangi bir resmi teklif olmadı.

 

Ama Beşiktaş'tan bana böyle bir teklif gelmesi durumunda hiç düşünmeden görüşmeye hazırım. Beşiktaş bizim için farklı ve her zaman kulübe yakın olduğumu herkes biliyor. " dedi. Spor Toto Süper Lig'e çıkan Kayserispor'dan teklif aldığını doğrulayan Rıza Çalımbay, takımda planlanan projenin kendisine pek iç açıcı gelmediğini ve Sarı-kırmızılı ekiple anlaşamadığını söyledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@