Çalhanoğlu ile Töre artık omuz omuza verecek

Hakan Çalhanoğlu’nun babası Hüseyin Çalhanoğlu, Gökhan Töre ile yaşadığı sorunlardan ötürü kısa bir süre Milli Takım’dan da kopan oğlunun Töre ile omuz omuza mücadele edeceğini söyledi. Baba Çalhanoğlu, “Fatih Terim büyüklük gösterdi” dedi.

GÜNDEM 25.03.2015 - 06:14 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

GÖKHAN Töre ile milli takım kampında yaşanan silahlı olaydan sonra Beşiktaşlı oyuncuyla aynı takımda oynamak istemediği için 196 gün ay yıldızlı formadan uzak kalan Hakan Çalhanoğlu’nun babası Hüseyin Çalhanoğlu, iki oyuncu arasında artık sorun kalmadığını söyledi. Çalhanoğlu, “Önceki gün Hakan ile de konuştum. Her şey geride kaldı. Hakan’ın Gökhan ile de başkasıyla da sorunu yok. Hepsi Türkiye’nin başarısı için omuz omuza mücadele edecek” dedi.

 

‘ÖMER DE GELSEYDİ SEVİNİRDİM’


Fatih Terim’in, Hakan için aracılık yapan Leverkusen-Avrupa Galatasaray Dernekleri Federasyonu Asbaşkanı Ayhan Yıldız’ı kırmadığını da kaydeden Hüseyin Çalhanoğlu, “Fatih Terim’de önemli bir büyüklük gösterdi” dedi. Milli daveti reddeden Ömer Toprak’a ise saygı duyduğunu belirten Hüseyin Çalhanoğlu, “Bu Ömer’in kararı. Gelseydi sevinirdim” dedi.


Oğlunun milli takıma dönmesinden tüm ailenin gurur duyduğunu vurgulayan baba Çalhanoğlu, “Umarım Hakan, Hollanda’ya frikikten gol atar ve tüm Türkiye’yi sevindirir” dedi.

 

BARIŞIN FOTOĞRAFI
FATİH Terim, bir yanına Hakan Çalhanoğlu, diğer yanına da Gökhan Töre’yi alarak verdiği pozla iki futbolcu arasında barışın sağlandığı mesajını kamuoyuna bir kez daha verdi.