Büyük Beşiktaş Platformu'ndan Bolu ve Ereğli ziyaretleri..

Büyük Beşiktaş Platformu, Bolu Beşiktaşlılar Derneği ve Karadeniz Ereğli Beşiktaş Taraftarı Derneği’ni ziyaret etti.

GÜNDEM 22.08.2017 - 17:00 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Yeni açılan lokalinde faaliyetlerine devam eden Bolu Beşiktaşlılar Derneği’ni ziyaret eden Büyük Beşiktaş Platformuna, Genç Beşiktaşlılar Grubu Başkanı Ahmet Hilmi Yılmaz, UNIBJK İzzet Baysal Başkanı Kemal Coşan da katıldı.

***

Yapılan ziyarette Bolu’da Beşiktaş hakkında neler yapılabileceği ve Kartal Yuvası Mağazası açılması konularında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette Bolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Aziz Özçağlar, Başkan Yardımcısı Hüseyin Kayalıoğlu ve Basın Sorumlusu Barış Güzeltürk ve dernek üyesi, Tribunbolu.com yöneticisi Uğur Balaban da hazır bulundu.

***

Bolu Beşiktaşlılar Derneği ziyareti sonrası Kdz Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği‘ni ziyaret etmek üzere yola çıkan Büyük Beşiktaş Platformu üyeleri, Vodafone Park yakınlarında gerçekleşen hain terör saldırısında kaybettiğimiz Şehit Emniyet Müdürü Vefa Karakurdu‘nun kabrini ziyaret ederek dualar okudu.

***

Daha sonrasında Türkiye’nin en güçlü Beşiktaş Derneği olarak gösterilen Kdz Ereğli Beşiktaş Taraftarlar Derneği‘nin Başkanı Tarkan Adik ile bir görüşme gerçekleştirdi.

***

Büyük Beşiktaş Platformu Başkanı İsmail Cem Aydın, yapılan ziyaretlerin son derece verimli geçtiğini belirterek, aynı gemide olduğumuzu düşündüğümüz Beşiktaşlılarla aynı düşüncede olduğumuzu bilmek sevindirici. Beşiktaş Derneklerinin camiamız için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Derneklerimiz ile kulübümüze nasıl daha çok faydalı olabiliriz diye görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Dernek ziyaretlerimiz artarak devam edecek. açıklamalarında bulundu.

***

Kaynak: Tribunbolu.com / Barış Güzeltürk

Gelişmelerden Haberdar Olun

@