Yarın sahasında ligin güçlü ekipleriden Bursaspor’u konuk edecek Siyah- Beyazlılar’ın deneyimli hocası Şenol Güneş, Ukrayna’da görev verdiği bazı futbolcuları kulübede oturtmayı düşünüyor. 6-0’lık yenilgi sonrası teknik ekibiyle bir görüşme gerçekleştiren Güneş, cezalı Quaresma’nın haricinde 4 futbolcusuna Bursa maçında şans tanımayacak.

Tosic-Atınç

Bir süredir yaptığı hataların üzerine Kiev deplasmanındaki kötü oyunu eklenince kulübenin yolu göründü. Şenol hoca, hafif sakatlığı da bulunan oyuncusunun yerine genç stoper Atınç Nukan’a şans tanıyacak.

Tolgay-Gökhan İnler

Tolgay’da son haftalarda gözle görülür düşüş söz konusu. Kiev’de ilk yarıda neredeyse sahada yoktu. Şenol hoca, güçlü Bursa orta sahasını durdurma görevini Gökhan İnler’e verecek.

Querasma-Kerim

Kiev deplasmanındaki göze batan oyunculardan biri olan Quaresma, kart cezası sebebiyle Bursa maçında yok. Güneş formayı, hızına ve çevikliğine güvendiği Kerim Frei’a emanet edecek.

Olcay-Adriano

Olcay Kiev’de eline geçen fırsatı değerlendiremedi. Çok etkisizdi. Şenol hoca Beck’i sol bekte, Adriano’yu ise açıkta görevlendirecek. Olcay’ın ise formayı geri alması için verilecek bir sonraki şansı beklemesi gerekecek.

Aboubakar-Cenk

Dinamo Kiev maçında gördüğü gereksiz kırmızı kart bardağı taşırdı. 80 bin Euro para cezasına çarptırılan Kamerunlu, bir süre yedek kulübesinde olacak. Forma takımın genç yıldızı Cenk Tosun’a emanet edilecek.

Fanatik