Bursaspor cephesi, Beşiktaşlı oyuncu Gökhan Töre ve emniyet görevlilerini eleştirdi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta Amir Hadziahmetovic pazarlığı sürüyor Beşiktaş'ta Amir Hadziahmetovic pazarlığı sürüyor
 Süper Lig’in 11. haftasında Bursa’da oynanan ve Beşiktaş’ın son dakikalarda attığı tek golle 1-0 kazandığı maçla ilgili kulüp televizyonuna değerlendirmelerde bulunan Bursaspor Medya Direktörü Suat Paçacı, kazanmayı hak ettiklerini söyledi.

Maç sonu yaşananların da üzücü olduğunu dile getiren Paçacı, konu ile ilgili şunları söyledi:
“Maç sırasında zaten Gökhan Töre’nin Ertuğrul Hoca’ya bir tepkisi vardı ve bu maç sonunda da devam etti. Resmen hakaret etti. Ve o arada tünelden sonra Beşiktaşlı oyuncuların soyunma odasına girerken hal ve hareketleri hakikaten çok üzücüydü. Yani kazandığınız bir karşılaşma sonrasında herkes efendi gibi olmalıydı. Yani bu maçı Bursaspor kazansaydı hemen soyunma odasına gideceklerdi. Ama onlar başka yöntemi tercih ettiler.”
“EMNİYET MENSUPLARI BURSASPOR’A DEPLASMAN HİSSİ YAŞATTI”
Bursasporlu oyuncuların, tünelin başından soyunma odasına gidene kadar deplasman hissi yaşadığını savunan Paçacı, “Bunu net söyleyeyim. Bunu yaşatan da hakikaten buradaki herkesin can güvenliği ile sağlığı ile doğrudan sorumlu olan emniyet mensuplarının burada çok hoş olmayan davranışlarının olduğunu söylemeliyim” diyerek sözlerini şöyle tamamladı:
“Yani Bursasporlu oyuncular, hocalar, malzemecileri herkes aynı duyguyla bu olay karşısında tepkisini gösterdi. Burası Bursa. Ama öyle bir psikolojik baskı uygulandı ki sanki Bursaspor, Atatürk Stadı’nda değil de deplasmanda Beşiktaş ile oynadığını hisseder bu olayları gören. Dolayısıyla buna biraz dikkat etmek lazım. Biraz daha sağ duyulu yaklaşmak lazım. Ben bu tavrın çok hoş olduğunu düşünmüyorum. Herhalde kendi içlerinde de bu tavrın mütalaasını yapacaklardır.”KAYNAK:AMKSPOR