Bucaspor - Beşiktaş maçı öncesinde olaylar çıktı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta iki isim cezalı duruma düştü Beşiktaş'ta iki isim cezalı duruma düştü
 Türkiye Kupası'ndaki Bucaspor - Beşiktaş maçı öncesinde gerginlikler ortaya çıktı.
Beşiktaş kafilesinin Buca Arena'ya gelişi sırasında büyük kargaşa yaşandı. Futbolcuları yakından görmek için polis kordonunu aşıp otobüsün önüne atlamaya kalkan futbolseverlere çevik kuvvet müdahale ederken, bazı taraftarlar ezilmekten son anda kurtuldu. Bucaspor'un takım otobüsü de Beşiktaşlı taraftarların arasında stada giriş yaptı. Siyah-beyazlıların bir bölümü Bucaspor kafilesine küfürlü tezahüratta bulundu. Bucaspor Sportif Direktörü Yılmaz Özlem'in taraftarlara tepki göstermesi tansiyonu yükseltti. Ev sahibi Bucaspor geniş güvenlik önlemleri altında Buca Arena'ya giriş yapabildi.

Beşiktaş'ı son olarak 2013-2014 sezonunda yine Bucaspor ile oynadığı Türkiye Kupası maçında İzmir'de izleme fırsatı bulan siyah-beyazlı taraftarlar Buca Arena'ya akın etti. Kapalı ve balkon tribünün yanı sıra D2 kale arkası tribününe alınan Beşiktaşlılar takımlarına büyük destek verdi. Karşılaşmadan önce sahaya çıkan Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Olcay Şahan da tribünlere üçlü çektirerek coşkuyu ikiye katladı. Ev sahibi Bucasporlular maraton ve D2 kale arkası tribününü doldurarak takımlarını yalnız bırakmadı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın protokol tribününe girmesiyle taraftarlar fotoğraf çektirme yarışına girdi. VIP tribününde oturan futbolseverler cep telefonlarını Orman'a vererek selfie çekildi.DHA