Bu takımın parçasıyım

Başkan Fikret Orman'ın, sol ayak bileğinde problem olduğu için idmanlarda kendini gösteremeyen ve bu yüzden G.Birliği maçı kadrosuna alınmayan Gökhan Töre'ye, Vodafone Arena'da motivasyon ayarı çektiği öğrenildi.

GÜNDEM 26.02.2016 - 07:55 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Töre'yi, Vodafone Arena'da Başkan'ın kullandığı kulübesinde görenler şaşırırken; Fikret Orman'ın 4 kişinin de yanında olduğu ortamda "Gökhan'ım nasılsın. G.Birliği maçında yoktun. Seni sahalarda şampiyonluğa katkı yaparken görmek istiyoruz. Sen de bu şampiyonluğun bir parçası olmak istemez misin?" dediği öğrenildi.
Bu takımın parçasıyım

Gökhan Töre'nin de Başkan Fikret Orman'a "Başkanım, dizimdeki ağrılarım nedeniyle kendimi veremedim. O yüzden son maçta yokum. Şimdi ise sadece F.Bahçe derbisini düşünüyorum. Hazır olacağım, hocam görev verirse elimden geleni yapacağım. Ben de şampiyonluk yolunda bu takımın bir parçası olmak istiyorum" diyerek söz verdiği öğrenildi.. Fikret Orman'ın da "Senin neler yapabileceğini biliyorum. Sana inanıyorum, bunu da sahada görmek istiyorum" yanıtını verdiği belirtildi.


FOTOMAÇ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@