Bu Sene Patlar Mı?

Hırvat Hoca, Verl maçında 3 gol atan oyuncusunu "Şubat ayından beri bambaşkasın. 2014-2015 senin sezonun olacak. Böyle devam et" şeklinde motive etti.

FUTBOL 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
 ALMANYA'DA 12 gün kamp yapan Beşiktaş, yeni sezon öncesinde transfer nedeniyle sıkıntı çekerken 29-30 Temmuz'daki Şampiyonlar Ligi ilk eleme maçı öncesi eldekiler "hazırız" mesajı verdi. Bielefeld'e yakın Marienfeld bölgesinde son derece süper bir ortamda yapılan kampta ön plana ise Mustafa Pektemek çıktı. Pektemek 3-1'lik Verl galibiyetinde 3 golle mimar olurken genel olarak çalışmaların dayıldızıydı. 

ÜSTÜNE KOYA KOYA GİT


YANİ Almanya kampında en çok Mustafa Pektemek konuşuldu. Forvette Cenk Tosun, Ömer ve yeni yabancı golcü ile rekabete girecek olan Mustafa Pektemek'i hocası Biliç ise, "Şubat ayından beri çok farklısın. Seni çok iyi görüyorum. Bambaşka bir futbolcu oldun. Her gün üstüne koyuyorsun, böyle devam et" diye motive etti. 


BU SENE PATLAR MI?Beşiktaş'a 2011 yazında 4 milyon euro karşılığında G.Birliği'nden gelen Mustafa Pektemek defalarca sakatlık yaşaması sonrasında bir türlü istikrarı sağlayamadı. Ancak 3 sezondur hep kadroda tutulan Pektemek, buna karşın zaman zaman kritik golleri ile dikkat çekti. Bu sezon ise patlama yapmak istiyor.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@