Veli Kavlak'ın kendisine gelen pek çok teklife rağmen siyah-beyazlı formayı giymeye devam etmesinin etkenlerinden biri de Slaven Bilic'in sözleri oldu.

Veli Kavlak'ın kendisine gelen pek çok teklife rağmen siyah-beyazlı formayı giymeye devam etmesi özellikle Slaven Bilic'i oldukça memnun etti.

Başta İngiltere, Almanya, İtalya ve Rusya olmak üzere pek çok teklif alan genç oyuncunun menajerinin tüm ısrarlarına rağmen Beşiktaş'ta kalması Hırvat teknik adamı keyiflendirdi. Özellikle Lazio ve Schalke'den gelen teklifler konusunda Veli Kavlak'ın Bilic'e danıştığı ve fikrini aldığı, Hırvat teknik adamın kendisine, "Bizimle kalmanı isterim ama bu iki takıma hayır denmez. Bu iki deve karşılık sana sadece Beşiktaşlılığı teklif edebilirim" dediği Veli'nin aldığı bu cevaptan sonra uzun süre düşündüğü ve hocasına, "bana verdiğin dürüst cevaptan çok memnun oldum. Kalmaya karar verdim" diyerek menajerini de devreden çıkararak siyah-beyazlılara imza attığı bildirildi

TAYFUN KORKUT KAPTI

Gözden kaçırmayın

Salih Uçan: Şampiyonluğa giden yolda her maç zor Salih Uçan: Şampiyonluğa giden yolda her maç zor

Beşiktaş'ın uzun süre transfer etmek için peşinden koştuğu Valencia'nın Portekizli sağ beki João Pereira'nın yeni adresi belli oldu. 30 yaşındaki oyuncu Tayfun Korkut'un çalıştırdığı Alman Ligi ekiplerinden Hannover'in kadrosuna katıldı.

ORMAN TRANSFERE NOKTA KOYDU

Öte yandan Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic'in orta sahaya defansif özellikleri yüksek savaşçı tecrübeli oyuncu isteği yönetimden döndü. Başkan Fikret Orman'ın yapılan transferleri yeterli bulduğu ve "açılmamalıyız. Yoksa işin ucunu kaçırırız" diyerek ön libero transferini rafa kaldırdığı bildirildi.