Bu ifadeler Beşiktaş'a yakışmaz!

Kartal Bakışı Düşünce Platformunun Tekirdağ'da düzenlediği ve Trakya bölgesinde bulunan Beşiktaş Derneklerinin katıldığı organizasyonda soruları yanıtlayan Beşiktaş eski Asbaşkanı Levent Erdoğan, Medyaya yansıyan Fikret Orman'ın Galatasaray ile ilgil

GÜNDEM 10.01.2016 - 16:21 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
Levent Erdoğan, şu ifadeleri kullandı.
"Sayın Fikret Orman'ın bu tarz açıklamalar yapmasını doğru bulmuyorum. Beşiktaş başkanı sıfatıyla ezeli rakibinin işlerine karışması doğru bir yaklaşım değil. Sayın başkan rakibin stadyumuyla uğraşacağına, 3 yıldır tamamlanamayan kendi stadımıza odaklanıp bir an önce bitirmesini tavsiye ederim."

Rakiplerinin stadyumlarına beleş konduğu yönündeki ifadeye de değinen Levent Erdoğan,  "Bu ifade doğru bir yaklaşım değil, keşke Fikret Orman'da zaten devlete ait olan arazide yapılan stadımız için, devlet desteği alsaydı da Beşiktaş'ı içinden çıkılmayacak bir borç batağına sokmasaydı" dedi.

Bu tür polemiklerin Beşiktaş'a zarar verdiğini belirten eski Asbaşkan, Ligin ilk yarısını lider tamamlayan takıma acil takviye yapılması gerektiğini, fakat sayın başkanın gereksiz atışmalarla vakit kaybettiğini sözlerine ekledi.

Erdoğan, ilk okuduğunda bu açıklamaların doğru olmadığını düşündüğünü fakat kulüpten bir yalanlama yapılmamasının, bu iddiaları kabul etmek anlamına geldiğini söyleyerek sözlerini tamamladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@