Bu ayıptan sonra maç yapmayalım

Antalyaspor'un golcüsü Eto'o transferine bitti gözüyle bakan başkan ve yönetim Antalyaspor'un tesis açılışında yaşananlarla adeta şoke oldu.

GÜNDEM 08.01.2017 - 01:25 21.04.2021 - 23:55 Kartal Bakışı
-Bu ayıptan sonra maç yapmayalım
Eto'o'yu satmaktan vazgeçen Antalyaspor ile yarın hazırlık maçı yapacak olan Beşiktaş'ta bazı yöneticiler, "Antalya'nın bu ayıbından sonra maç yapmayalım" şeklinde Fikret Orman'a görüş bildirdi.Başkan Orman da, "Biz sözümüzü tutalım, bize yakışmaz" sözleriyle yöneticilere cevap verdi. Yarın oynanması planlanan maça Beşiktaş Yönetimi tepki amaçlı katılmayacak.

-Bedava verseler almam
Beşiktaş'ın lisanslı ürünlerinin satıldığı mağazanın açılışına katılacak olan Başkan Orman'ın Eto'o ile ilgili de konuşması bekleniyor. Fikret Orman'ın yarınki açılışta "Eto'o'yu bedava verseler de almam" diyeceği öne sürüldü.

-Rıza Çalımbay müjdeyi vermişti
Beşiktaş'ın Eto'o transferinin gerçekleşmemesi sonrası büyük bir şaşkınlık yaşamasının altında Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın sözlerinin de yattığı belirtiliyor. Kulübe yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre Çalımbay, "Eto'o kesin size gelecek, Avrupa'da boy göstermek istiyor. Seneye de Şampiyonlar Ligi'nde oynama düşüncesi var" sözleriyle Beşiktaş'a müjde vermişti.

-Fikret Orman engelledi
Beşiktaşlı yöneticileri gören Antalyaspor taraftarlarının siyah beyazlılara "Eto'o'nun .....larını aldınız mı?" şeklinde küfürlü sözler söylemesi üzerine yöneticilerin o bölgeye yönelmesini Başkan Fikret Orman'ın engellediği belirtildi.

GoalBien

Gelişmelerden Haberdar Olun

@