Boyko ve Douglas yola çıktı! Beşiktaş artık saatleri sayıyor!

A Spor'un geçtiği son dakika haberine göre Beşiktaş, uzun zamandır mesai harcadığı Denys Boyko transferinde mutlu sona ulaştı ve başarılı kaleciyi kadrosuna kattı.

FUTBOL 19.01.2016 - 15:45 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
Siyah-beyazlılar Boyko için Ukrayna ekibi Dnipro'ya 3.3 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek.


Transfer harekatını kaleci ile stoper üzerine kuran Beşiktaş, hedeflerinden ilkine ulaşmak üzere.

İki mevkii için listelerinin ilk sıralarına Dnipro kalecisi Denys Boyko ile stoper Douglas'ı koyan siyah beyazlılar iki futbolcu konusunda uzun süredir yürüttüğü görüşmelerden sonuç alamayınca alternatiflerle temaslarını sıklaştırmıştı. 
 
Ancak Boyko konusunda sürpriz bir gelişme yaşandı. Ukrayna kulübü daha önce Boyko için kabul etmediği Beşiktaş'ın teklifine yeşil ışık yaktı. İki tarafın bazı ayrıntılar üzerine görüşmeler gerçekleştirdiği öğrenilirken, transferin resmi olarak kısa sürede açıklanması bekleniyor.
 
Beşiktaş'ın dizinden menisküs ameliyatı geçiren ve tedavisi süren Douglas konusunda ise beklemeye geçtiği ifade edildi. Stoper mevkii için Douglas'a alternatif Cristian Zapata, Ludovic Sane ile Papy Djilobodji üzerine yoğunlaşan siyah beyazlılar, futbolcuların kulüpleriyle son görüşmeleri gerçekleştiriyor. 
 
Siyah beyazlılar bu üçlü arasında ise özellikle Zapata ile Djilobodji üzerinde duruyor. 29 yaşındaki Zapata için milan 'a yapılan teklifin yanıtı beklenirken, Senegalli Papy Djilobodji için de Chelsea ile temaslara devam ediliyor.  
 

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@