Boyko, ilk kez konuştu!

Beşiktaş'ın yeni transferi Denys Boyko, başkan Fikret Orman ile kulüp binasında bir araya geldi ve açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 21.01.2016 - 16:55 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 İŞTE BOYKO'NUN SÖZLERİ...
"Her şey mükemmel. Futbol benim için her şey, ben kendimi her şeyimle futbola veriyorum. Sağlığım da benim için çok önemli. Beşiktaş seyircisinin de bana çok destek olduğunu gördüm. Bu beni bundan sonrası için teşvik edecek. Böyle büyük taraftar desteği ile iyi performans göstereceğime inanıyorum"

"BAŞKAN FİNALDE BENİ İZLEDİ"

"Sayın başkana minnettarlığımı iletmek istiyorum, çok teşekkür ediyorum kendisine. Napoli'deki maçta beni izlediğimi biliyorum, sonraki finalde de beni izledi kendisi, bunun farkındayım. Başkan yardımcısı sayın Erdal'a da teşekkürlerimi iletmek istiyorum, bu transferde çok yardımı oldu. Sayın başkan ve başkan yardımcısının çok emeği geçti burada olmakta, ben de onların yüzünü kara çıkartmamak için uğraşacağım, inşallah şampiyonluğu alacağız"

"ŞAMPİYONLUK BENİM İÇİN ÖNEMLİ"

"Niye Beşiktaş? Çok net. Kariyerimde benim açımdan büyük bir ilerlemeydi. İlk defa yurdumun dışında oynayacaktım. Beşiktaş'ın bu sene çok başarılı gittiğini görüyordum, şampiyonluk benim için önemli. Daha sonra da Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş ile ilerleme şansı olacak. Bu benim açımdan önemli"

"EN ÖNEMLİ ŞEY AVRUPA'DA OYNAMAK"

"Bir futbolcunun kariyerinde en önemli şey uluslararası müsabakalara katılmaktır. Umuyorum ki Beşiktaş benimle birlikte katılacağı uluslararası müsabakalarda daha başarılı olacak. Ben de kendimi uluslararası arenada daha çok gösterme şansına sahip olacağım"

"SOSA MÜTHİŞ BİR OYUNCU"

"Sosa'yı tanıyorum. Kendisi ile rakip takımlardaydık. Metalist ile Dnipro arasında büyük çekişme vardı. Müthiş bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim. Andreas Beck var, onun Rusça bildiğini biliyorum. Umarım şehre ısınmamda bana yardımcı olacak. Arkadaşlarımla iyi geçineceğimi düşünüyorum"

"TÜRKÇE'Yİ ÖĞRENMEYİ ARZU EDERİM"

"Bulduğum ülkenin kültürünü, coğrafyasını öğrenmek önemli. Türkçe'yi önce anlamak istiyorum, sonra da öğrenmeyi arzu ederim. İngilizce'yi derdimi anlatacak kadar biliyorum"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@