Boyko ile İlgili Şok İddia!

Beşiktaş'ın Denys Boyko'nun transferini bir türlü sonlandıramamasının altından kaleci antrenörü Jose Sambade çıktı.

FUTBOL 17.01.2016 - 18:32 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş öncelikli olarak kaleci transferini tamamlamak istiyor. Uzun bir süredir Denys Boyko'nun transferi için Dnipro ile görüşmelerini sürdüren Beşiktaş Transfer Komitesi, Ukraynalı kalecinin transferini bir türlü bitirememesinin altından kaleci antrenörü Jose Sambade çıktı.
SAMBADE'NİN RAPORU OLUMSUZ ÇIKTI 

Dnipro ile 3 milyon euro bonservis bedeli, kaleci ile de yıllık 800 bin euro garanti ücrete anlaşan Beşiktaş'ın bu transfer operasyonu son anda kaleci antrenörü Jose Sambede ve teknik direktör Şenol Güneş'e takıldı.

Boyko hakkında bir rapor hazırlayan dünyanın en iyi kaleci antrenörlerinden olan Sambede, "Mevcut kalecilerle, Boyko arasında büyük bir fark yok, bu yüzden bu transfer için benim görüşüm olumlu değil" diye fikir belirtmesi ve Şenol Güneş'in de Sambede ile aynı görüşte olması transfer sürecini çıkmaza sürükledi.

BOYKO'NUN MENAJERİNİN AÇIKLAMASI

Denys Boyko'nun menajerliğini yürüten Malik Arutiunov, "Uzun zamandan beri Beşiktaş ile anlaştık. Ne zaman kesin olarak biteceğiyle ilgili bir tarih yok. Dnipro da son bir tarih vermedi. Boyko'yu isteyen başka büyük takımlar da var. Dnipro Sportif Direktörü de söylemişti zaten, başka isteyenler de var Boyko'yu. Ancak, Türkiye'de sadece Beşiktaş ile görüşüyoruz" ifadelerini kullandı.


KAYNAK: SPORX

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
  Şamp. Ligi   UEFA   Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@