Beşiktaş-Bursaspor maçının ardından gerçekleşen hain terör saldırısından sonra tüm kulüplerle bütünleşen siyah-beyazlılara camia içinden de destek ve öneriler gelmeye devam ediyor. BJK Dostları Derneği, siyah-beyazlı yönetime, Vodafone Arena’nın ismiyle ilgili olarak önerilerde bulunacak.

Dernek Başkanı Bülent Deriş liderliğindeki toplantıya, eski yöneticilerden Hüseyin Yücel de katıldı. Toplantı sonunda, terör saldırısı nedeniyle “Gazi Vodafone Arena” isminin, stadın yeni adı olarak daha uygun olduğu yönünde görüş birliğine varıldı.

TSYD’den çelenk

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Başkanı Oğuz Tongsir, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda spor yazarı, Beşiktaş-Bursaspor karşılaşması sonrası terör kurbanı olan şehitlerimizin manevi huzurunda saygı duruşunda bulundu. Tongsir ve beraberindeki isimler saygı duruşunun ardından Şehitler Tepesi’ne çelenk ve karanfil bıraktı.

Hiçbir gücün Türkiye’yi bölemeyeceğine vurgu yapan Oğuz Tongsir, “Bu alçak saldırıyı düzenleyenler hak ettikleri cezayı mutlaka bulacaktır. Cumhurbaşkanımızın teröre karşı milli seferberlik ilanının arkasındayız” dedi.

MİLLİYET