Bizzat Kendi Görüşecek!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, geçen sezonki bazı transferlerin ciddi spekülasyona yol açması nedeniyle yabancı oyuncuların görüşmelerine bundan böyle bizzat katılacak

GÜNDEM 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Beşiktaş’a başkan olduğu günden beri oyuncu görüşmelerinde hemen hemenhiç yer almayan, sadece uygun gördüğü transferlere onay veren FikretOrman’ın, bundan sonraki tüm yabancı futbolcuların pazarlıklarınakatılacağı öğrenildi.
Yerli transfer çalışmalarını Asbaşkan DenizAtalay aracılığıyla takip eden Orman, geçen seneki bazı transferlerinspekülasyona yol açması nedeniyle sahaya inmeye karar verdi.


PedroFranco transferindeki mali dedikoduların dinmek bilmemesi, Eneramo’yafazla para verilmesi ve Atiba transferinde yapılan bazı hatalar yüzündenkulübün kasasından ekstra para çıkması Fikret Orman’ı böyle bir kararaitti. Özellikle uluslararası transferlerde yetkisiz menajerlerin arayagirmesi ve kulüp personellerinin dikkatsizliği yüzünden meydana gelenmaddi ve manevi zararın önünü kesmek için bu sene kolları sıvayanBeşiktaş Başkanı Fikret Orman, ilk olarak Demba Ba için İngiltere’yeçıkarma yapacak. Yeni sezon transferlerinden birinde, sahibi çocuklukarkadaşı olan Kalde firmasıyla birlikte hareket edecek olan Orman,sponsorlara da zarar gelmemesi için yabancı futbolcu alımında bu kezdaha titiz davranacak.Yönetimi sevindirdi
Futbol Genel DirektörüÖnder Özen’in mali dedikodular yüzünden bizzat transferlerde yeralmasını istediği Fikret Orman, bu nedenle yaz döneminde hem özelişlerinde hem de kulüp işlerinde bazı değişikliklere gidecek. Özen geçensezonki transfer çalışmalarına da katılması yönünde başkana görüşbildirmiş ancak sonuç alamamıştı. Fikret Orman’ın, geç de olsa böyle birkarar vermesi yönetimi de sevindirdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@