"Sizin gibi duyarlı, bilgili ve duruşu olan dürüst bir ismin Beşiktaş'a teknik direktör olmasından son derece mutluyum. Kulübümüzün özlediği, beklediği başarılara sizinle ulaşacağına inanıyorum"

 Sabah Rahmi Koç'un Şenol Güneş'e yazdığı özel mektubu açıklıyor

Sevdiği ve değer verdiği insanlara yazdığı mektuplarla bilinen işadamı Rahmi Koç'un Beşiktaş'ta göreve geldikten sonra teknik direktör Şenol Güneş'e de mektup yazdığı ortaya çıktı. Daha önce Onursal Başkan Süleyman Seba'ya mektuplar yazan Koç'un Şenol Güneş'e de mektup yolladığı, Vodafone Arena'da önceki gün gerçekleşen buluşmada ortaya çıktı. Güneş, Koç'a "Taziye ziyaretimde konuşma fırsatı bulamadım. Nazik mektubunuz beni çok mutlu etti. Sizi en kısa zamanda ziyaret edip sohbet etmek arzusundayım" dedi.

BİZİ ÇOK MUTLU EDİYORSUNUZ

Rahmi Koç'un mektubunda tecrübeli çalıştırıcı için şu ifadeleri kullandığı öğrenildi: "Türk sporuna katkılarınız, Milli Takıma kazandırdıklarınız bizleri çok mutlu ediyor. Sizin gibi duyarlı, bilgili ve duruşu olan dürüst bir ismin Beşiktaş'ın teknik direktörü olmasından son derece mutluyum. Beşiktaş'ı özlediği, beklediği başarılara, şampiyonluklara ulaştıracağınıza inanıyor, başarılar diliyorum."

SEBA'YA DA MEKTUP

Rahmi Koç, Süleyman Seba'ya 1991 yılında yazdığı mektupta, 2-0 geriye düştükleri G.Saray derbisini 3-2 kazanmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirmiş, ayrıca 1943 yılında 3-1 mağlup durumdayken 4-3 alınan F.Bahçe derbisini hatırlatmıştı.

Haber Kaynağı: Sabah