Başkan Fikret Orman, devlerin radarındaki milli futbolcu Çağlar Söyüncü’yü Kartal yapmak için düğmeye bastı. 19 yaşındaki savunmacı için Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan’la telefon görüşmesi yapan Orman’ın, “Cumartesi günü Akhisar deplasmanına ge

 Vodafone Arena’ya yıldız yağdırmak için çalışmalarını yürüten Siyah-Beyazlılar, bir yandan da takıma genç yetenekler kazandırma konusunda çalışmalarını sürdürüyor.
Bu doğrultuda uzun süredir PTT 1’nci Lig ekibi Altınordu’nun 19 yaşındaki savunmacısı Çağlar Söyüncü’nün peşinde olan Siyah-Beyazlılar’ın, İzmir temsilcisiyle cumartesi günkü Akhisar Belediye maçı öncesinde biraraya geleceği öğrenildi. Bu futbolcu konusunda Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan’dan öncelik alan Başkan Fikret Orman’ın, genç yıldız adayına Avrupa’dan birçok takımın talip olması sonrasında temasları hızlandırma kararı aldığı öğrenildi. Konuyla ilgili olarak Özkan’ı arayan Başkan Orman’ın, “Akhisar deplasmanına geldiğimiz zaman Çağlar işini de konuşalım. Kimseye söz vermeyin bizi bekleyin” ifadelerini kullandığı bildirildi.

Nokta konulacak

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan’ın da Orman’ın bu sözlerine olumlu cevap verdiği ve tarafların cumartesi günkü maç öncesinde biraraya gelip bu transfere nokta koyacağı öğrenildi. 


FANATİK