Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic'in, Benfica ile sözleşmesi Haziran'da sona erecek Maxi Pereira konusunda ısrarlı olduğu öğrenildi.

Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic'in, Benfica ile sözleşmesi Haziran'da sona erecek Maxi Pereira'nın transferi konusunda ısrarcı olması üzerine siyah-beyazlılar yeni bir teklif hazırladı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan Ersin Destanoğlu ve Miralem Pjanic açıklaması Beşiktaş'tan Ersin Destanoğlu ve Miralem Pjanic açıklaması

 

Beşiktaş yönetiminin, şartlar konusunda uzlaşma sağlanamayan tecrübeli futbolcunun yaşını da göz önüne alarak transferi konusunda fazla ısrarcı olmadığı bildirildi. Ancak Slaven Bilic'in takıma büyük katkısı olacağını belirterek alınması yönünde bastırması üzerine Pereira için son bir girişimde daha bulunma kararı alındığı öğrenildi. Beşiktaş'ın önümüzde hafta içinde Pereira ve kulübü Benfica ile masaya oturacağı öğrenildi.

Slaven Bilic'in orta saha bölgesine de takviye istemesine rağmen yönetimle yaptığı görüşmede, ''Yeter ki Maxi Pereira'yı alalım. Bize hücumsal anlamda büyük katkı yapar. Sınıf atlatır. Takımda tecrübeli oyuncuya çok ihtiyacımız var. Orta sahada gerekirse Serdar ve Necip'i kullanırım'' dediği bildirildi.