Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Yalova'ya bir ziyaret gerçekleştirerek, temaslarda bulundu.

 Yalova Beşiktaşlılar Derneğinin düzenlediği etkinliğe katılmak üzere  kente gelen Orman, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu ve Yalova Belediye Başkanı Vefa  Salman'ı makamlarında ziyaret etti.

 
Orman, Salman'a gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmada,  siyah-beyazlı kulübün yeni stadı Vodafone Arena'nın 11 Nisan'da açılacağını  hatırlatarak, "Bir devir kapanıyor, bir devir açılıyor. Beşiktaş, dünyanın en  lüks, en teknolojik, en güzel stadına kavuşuyor. Onun için de açıkçası çok  mutluyuz" ifadelerin kullandı.
 
Stadın deniz kenarında olmasının ulaşım bakımından avantaj sağladığını  vurgulayan Orman, "Maç öncesi buradan artık direkt vapur seferi koyacağız.  Stadımızın özelliği o. Denizin kenarında olunca dağılması, gitmesi, trafik  yaratmaması avantaj. İnsanlar maç bittiği zaman vapurlarına biner. Birisinin  Yalova'dan Vodafone Arena'ya gelmesiyle, Erenköy'den gelmesinin bir farkı yok.  Bir saat. Siz daha çabuk gidersiniz." yorumunu yaptı.
 
Medya mensuplarının sorularını da yanıtlayan Orman, Beşiktaş'ın Spor  Toto Süper Lig'deki şampiyonluk şansıyla ilgili olarak, "Kalan 8 maçımız var.  İnşallah biz şampiyon olmak istiyoruz. Bu futbol, centilmenlik müsabakası. Biz  hak ettiğimizi düşünüyoruz. Fenerbahçe de kendisinin hak ettiğini düşünüyordur.  Normal böyle şeyler. Sonucu futbolcuların belirleyeceği, sahada oynanan bir lig  olmasını temenni ediyoruz" diye konuştu.
 
Orman, Alman golcü Mario Gomez'in takımda kalıp kalmayacağı sorusuna  ise, "Mario Gomez zaten Beşiktaş'ta top oynuyor. Sıkıntısı yok" yanıtını verdi.