Biz Bu Kampta Nasıl Olmayız!

Hafta içi yaptıkları görüşmede yönetimden "15 Temmuz'a kadar izin yapın. O tarihte A2 takım çalışmalara başlayacak. Ayrılmak isterseniz kolaylık sağlarız" teklifi geldi. Öneriyi tuhaf bulan Sezer, Toraman ve Gökhan kendilerine şans tanınmamasına kırı

FUTBOL 29.06.2014 - 02:21 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

ALMANYA kampına bugün start verecek olan Beşiktaş'ta beklenildiğiüzere Sezer Öztürk, İbrahim Toraman ve Gökhan Süzen, takımın kampkadrosuna dahil edilmedi. Almanya'ya götürülmeyen futbolcularla yönetimhafta içinde bir görüşme yaparken, siyah-beyazlılardan bu üçlüye şuteklif geldi:
"BİZ sizi transfer ederken bu takım içinde yer almanıziçin transfer ettik. Planımız buydu. Fakat teknik ekip kadrolarında sizeyer olmadığını söylüyor ve ısrarla görev vermek istemiyor. Cezaaldıktan sonra affedilmeniz için girişimde bulunduk. Ama kalanlamasında sizlerle birlikte çalışmak istemediği yanıtını aldık.
15Temmuz'a kadar izinlisiniz. 15'inde rezerv takımımız çalışmalarabaşlayacak. Takımda kalırsanız taknik direktörün kararına göre A2takımla ya da bireysel olarak çalışmalarınızı sürdürürsünüz. Ancak bizsizin futbol oynamanızdan yanayız. Kiralık ya da satılık olarak gitmekisterseniz her türlü kolaylığı sağlarız."

‘YÖNETİM HİÇE SAYILIYOR’


1senedir top oynamamışken, "15'ine kadar tatil yapın" önerisinefutbolcular ise "Biz Beşiktaş'a futbol oynamaya, değer katmayagelmiştik. Yaşananların hiçbiri sonsuza kadar ceza çekmemizegerektirecek düzeyde değildi. Özellikle idmanda kavgalar çıkmasına, dahabüyük olaylar yaşanmasına rağmen ısrarla tek ceza alanların bizimolmamız dikkat çekici. Bu hiç de içimize sindireceğimiz bir konu değil.
YÖNETİMaçısından isteniyor olmak güzel. Ama teknik heyetin, yönetimin aldığıkararı?hiçe saymasına anlam veremiyoruz. Planlama derken kampa gidentakımdaki arkadaşlarımızın hiçbirini küçümsemek istemiyoruz ama denenmişve kalitesini kanıtlamış. Bonservisle transfer edilen futbolcularvarken kamp kadrosunda yer almamamız düşündürücü. Genç arkadaşlara tabiisınırsız güvenimiz var ancak onlara verilen şansın 10'a biri bile bizetanınmadı" diyerek yaşananlarla ilgili olarak duydukları rahatsızlığıdile getirdiler.

Talipleri çokSEZER Öztürk.İbrahim Toraman ve Gökhan Süzen'in kamp kadrosuna alınmamalarınınardından ne yapacakları merakla beklenirken, üçlünün bu sezon takımdanayrılmasına kesin gözle bakılıyor. Özellikle Süper Lig'in yeni ekipleriBaşakşehirspor, Balıkesir ve Mersin bu oyuncularla yakındanilgilenirken, talipler arasında Bursa da var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@