Beşiktaş Kulübü İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak, şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'ya getirmek istediklerini ve bunun için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurularını yaptıklarını söyledi.

Gözden kaçırmayın

"Bir nüfus kağıdım var Trabzon, öteki de Beşiktaş kongre üyesi" "Bir nüfus kağıdım var Trabzon, öteki de Beşiktaş kongre üyesi"
 Beşiktaş Kulübü İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak, şampiyonluk kupasını Vodafone Arena’ya getirmek istediklerini ve bunun için Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurularını yaptıklarını söyledi.

Fenerbahçe’nin Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında Medipol Başakşehir’e 2 – 1 mağlup olmasının ardından 33. haftada Osmanlıspor ile berabere kalsa dahi şampiyonluğunu ilan edecek olan Beşiktaş’ta, kupa heyecanı yaşanıyor. Bugün gündeme gelen ve sosyal medyada ve internet sitelerinde tartışılan şampiyonluk kupasıyla ilgili Metin Albayrak, açıklamalarda bulundu.
Beşiktaş’ın şampiyonluk kupasının Vodafone Arena’ya getirilmesi ve sezonun son maçında Konya deplasmanında oynanacak olan Torku Konyaspor maçının İstanbul’a alınmasıyla ilgili tartışmalara birinci ağızdan son noktayı koyan Albayrak, “Futbol Federasyonu’na Osmanlıspor maçında şampiyonluk kupasının Vodafone Arena’ya getirilmesi yönünde bir teklifimiz oldu. Bu doğru. Ancak olumsuz bir karar çıkarsa da son maçımız olan Torku Konyasspor maçının burada oynanması yönünde bir istek daha yapacağız. Artık karar onlarda (TFF Yönetim Kurulu) bekleyip göreceğiz. Ama şunu belirteyim tabii ki bizim isteğimiz kendi stadımızda kupayı kaldırmak” diye konuştu.