Bir Bar Şoku Daha

Fernandes ve Oğuzhan'ın ardından Almanya'da Ömer Şişmanoğlu'da Gece Kulübü şoku yaşadı.

ÖZEL 30.12.2013 - 14:02 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Beşiktaş'ta alınan kötü sonuçların ardından bazı futbolcuların hiç bir şey olmamış gibi gece hayatlarına devam etmesi taraftarları kızdırdı..
Fernandes ve Oğuzhan'ın Gençlerbirliği mağlubiyetinin yaşandığı gece İstanbul'da bir Gece kulübünde tartaklanmasının yankıları devam ederken, bir olay haberide Almanya'dan geldi.

HAMBURG'DA BAR'A ALMAK İSTEMEDİLER


Lig'in araya girmesiyle tatilini geçirmek üzere doğum yeri olan Almanya'ya giden Ömer Şişmanoğlu, geçtiğimiz akşam Hamburg'da bulunan ve ağırlıklı Türklerin tercih ettiği  Karaoke Bar'ın kapısından içeriye alınmak istenmedi.

4-5 erkek arkadaşıyla eğlenmek isteyen Ömer Şişmanoğlu'na ilk olarak işletmenin kapısında mekanın görevlileri müdahale etti. Kendisini tanıtan oyuncu, "Ben Beşiktaş'ın futbolcusuyum" diyerek mekanın Türk sahibi ile görüşmek istedi. Görevlilerin haber verdiği ve Beşiktaş taraftarı olduğu söylenen Bar sahibi, Ömer'i kapıda gördüğünde tanıdı. 

"İSTANBUL'DA İSTEDİĞİM YERE GİREBİLİYORUM..."


Mekan sahibi ile kapıda görüşen Ömer, içeriye girmek istediğini söyleyerek, "Ben futbolcuyum. Biz İstanbul'da istediğimiz her yere giriyoruz, bu nasıl şey?" diyerek sitem etti. 
Mekan sahibi bu sırada içeride bulunan Hamburg Beşiktaşlılar Birliği üyesi arkadaşını kapıya çağırdı ve Ömer'i şok eden sözleri sıraladılar. 

"GENÇLERBİRLİĞİ'NE O GOLÜ ATSAYDIN...!"


Bar'ın yetkilileri, "Gençlerbirliğine o golü atsaydın şimdi içerde hep beraber eğlenebilirdik, takım bu haldeyken futbolcuların umursamaz tavırlarından rahatsızlık duyuluyor. İstanbul'da Fernandes ve Oğuzhan'ın yaşadığı olaylar malum. İçeride Beşiktaşlı taraftarlar var, yaşanabilecek olası bir tatsızlık hepimizi üzer diyerek , kendisini mekana almak istemediklerini belirttiler.

Bunun üzerine Ömer, tatil ve izin günleri dışında kendisinin profesyonel yaşama önem verdiğini söyledi ve hiç bir taraftarla tartışma yaşamayacağını belirtip arkadaşlarıyla mekana girdi ve bir süre sonra da tatsızlık yaşanmadan mekandan ayrıldı.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@