Bursaspor'da kaptan Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, BEST FM'de katıldığı programda söylediği iddia edilen sözlere açıklık getirdi.

 Canatar, "Bursaspor, Serdar Aziz ile ilgili bir gelecek görmüyor. Bu sezon kulübün yollarını ayırmak istediğini biliyorum" sözleri ile ilgili şunları söyledi:
"SÖZLERİM ÇARPITILDI"
"Bugün BestFM'de yayınlanan "Gökhan Dinç ile Basın Tribünü" programında yapmış olduğum açıklamalar, özellikle medyada yanlış anlaşılmalara neden olmuştur. Yayın sırasında, temsilcisi olduğum Bursasporlu futbolcu Serdar Aziz ile ilgili "Serdar Aziz ile Bursaspor'da bir gelecek görünmüyor ve bu sezon Bursaspor ile Serdar yollarını ayıracaktır" gibi bir ifade kullanmadım. Oyuncumun Bursaspor'la hala devam eden bir sözleşmesi bulunmaktadır. İfadelerimin çarpıtıldığı, yayını dinleyenler tarafından algılanacaktır. Kamuoyuna saygılarımla."
BURSASPOR'DAN TEPKİ GELMİŞTİ
Doğan Haber Ajansı'nın servis ettiği haberin ardından Bursaspor Basın Sözcüsü Suat Paçacı da açıklama yapmış ve "Serdar Aziz'i gelecek sezon kadromuzda görmek istemediğimiz yönündeki söylemler gerçeği yansıtmıyor. Her takım kendisini ispat eden böyle bir oyuncuyu kadrosunda tutmak ister. Serdar Aziz'in menajeri bizi şaşırttı." demişti.


KAYNAK:SPORX