Beşiktaş teknik heyeti, Hırvatistan'ın RTL televizyon kanalına konuk oldu.

Beşiktaş teknik heyeti, Hırvatistan'ın RTL televizyon kanalına konuk oldu. Ümraniye Tesislerini ziyaret eden kanal, Slaven Bilic, Miljenko Rak, Nikola Jurcevic ve İdari Direktör Yardımcısı Emre Demirtaş'la röportaj gerçekleştirdi.

Bilic'in Türkiye'nin en büyük takımlarıdan birince çalıştığını ve Beşiktaş'ın tahmini 14 milyon taraftarı olduğunu belirten kanal Hırvat ikili; Bilic ve Jurcevic'in takımı zirveye taşıdığını vurguladı.

Televizyon kanalına konuşan Bilic, "Jurcevic harika birisi. En büyük yardımcım. Her şey birlikte başarıyoruz" derken Nikola Jurcevic ise taraftarların kendileri açısından önemine dikkat çekti: "Taraftarlar çok tutkulu ve büyük emelleri var. Bizden her yıl şampiyonluk bekliyorlar"

Gözden kaçırmayın

Batshauyi, Gomez'in istatistiğine ortak oldu Batshauyi, Gomez'in istatistiğine ortak oldu

Kulüpte tercüman ve İdari Direktör Yardımcısı olarak görev alan Emre Demirtaş ise Beşiktaş'ın yapısını anlattı: "Fenerbahçe elit bir takım olarak bilinir. Daha çok iş adamları ve iş dünyasından insanlar vardır. Galatasaray ise daha çok ulusal bir takım. Politik güçleri var ve bu Osmanlı İmparatorluğuna kadar dayanır. Beşiktaş ise halkın takımıdır. İşçi takımıdır."

Demirtaş, Bilic'in gitar çalmasının, avukat olmasının ve sosyalist olmasının taraftarlarca çok sevilidiğini söylerken, "Birçok taraftarımız solcudur ama şu anda bir sağ kanada güveniyorlar" diyerek Bilic'in futbolculuk dönemine atıfta bulundu.