Beşiktaş’ın eski hocası Slaven Bilic, transfer dönemini İstanbul’da açmaya hazırlanıyor. Kartal’da 2013-14 ve 2014-15 sezonlarında görev alıp  taraftarların gönlünde taht kuran West Ham United Menajeri Slaven Bilic, Gökhan Töre’nin transferinde son aşamaya geldi. Gökhan’ı kadrosunda görmeyi çok isteyen Bilic’in iki önemli ismi daha gözüne kestirdiği aktarıldı. Hırvat antrenörün, Atiba ile Oğuzhan Özyakup ile ciddi anlamda ilgilendiği öğrenildi. Eski öğrencilerini unutamayan Hırvat teknik adamın, önümüzdeki günlerde İstanbul’a gelerek bu oyuncular için nabız yoklayacağı ortaya çıktı.

Gökhan Töre için İstanbul’a gelecek olan Bilic’in, West Ham yönetiminden tam yetki aldığı ve söz konusu futbolcuları Ada’ya götürebilmek için kesenin ağzını açacacağı kaydedildi.  Londra temsilcisinin, Gökhan Töre ile beraber Atiba’yla da anlaşmaya çok yakın olduğu dile getirildi. Kadronun bozulmasını istemeyen Şenol Güneş ile görüşmeden hiçbir oyuncusunun gitmesine izin vermeyecek olan Beşiktaş Yönetimi özellikle Oğuzhan Özyakup’u, West Ham’a vermeye soğuk bakıyor. Başkan Fikret Orman’ın Avrupa’nın dev kulüplerinden teklif gelmedikçe Oğuzhan’ı göndermeyeceği bilinirken, Atiba konusunda ise karar Kanadalı oyuncuya bırakılacak. Beşiktaş’a son 3 yılda verdiği hizmetlerden dolayı, yönetimin Atiba’ya bu konuda ne isterse o yönde yardımcı olacağı belirlendi.
İlişkili Haber

Beşiktaş'a sürpriz golcü: Doumbia

Gökhan Töre konusunda da son karar Şenol Güneş’in olacak.  24 yaşındaki yıldızdan Şampiyonlar Ligi’nde faydalanmayı planlayan tecrübeli teknik adam satış kararına karşı duruyor.

Pas ustaları

Beşiktaş’ta şampiyonluğa giden yolda Atiba Hutchinson ile Oğuzhan Özyakup’un etkisi çok büyük oldu. Bin 700 pasla oynayan Oğuzhan ve 2 bin pas isabeti yakalayan Atiba, orta sahanın dinamolarıydı.
İlişkili Haber

Şenol Güneş'ten Gomez'e sitem!

Ada’da son dakika

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre’nin West Ham’a transferi İngiltere’de son dakika olarak paylaşıldı. Saygın haber kuruluşlarından Sky Sports, kendi kaynaklarına dayandırdığı haberinde West Ham ile Beşiktaş arasında transfer görüşmelerinin yapıldığı belirtildi.

Kaynak: Milliyet