Bilic'in Yüzünü Güldüren Haber

Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı iyi değerlendirmek isteyen Beşiktaş, bir günlük iznin ardından yüksek tempoda gerçekleştirilen antrenman programına devam ediyor.

FUTBOL 08.09.2014 - 13:52 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Siyah beyazlıların sabah yaptığı antrenmanda teknik direktör Slaven Biliç, çift kale maçla taktik ağırlıklı çalışmaya ağırlık verirken, sakat futbolculardan gelen haberler yüzleri güldürdü. 

Avusturya milli takımı kampında sağ kasık adalesinde 1. derece yırtık belirlenen ve tedavisine başlanan Veli Kavlak'ın hızla iyileştiği, 15 Eylül'de oynanacak Çaykur Rizespor maçında oynayabilecek duruma geleceği öğrenildi. 

Yine sakatlıkları bulunan Demba ba ile Tolga Zengin'in de iyileştikleri belirtilirken, Necip Uysal ile Gökhan Töre'nin de Çaykur Rizespor maçında oynamasına engel bir durum olmadığı ifade edildi. 

Belindeki sakatlığı nedeniyle A Milli Takım kampından çıkarılarak İstanbul'a dönen Oğuzhan Özyakup'un durumunun iyi olduğu öğrenildi, ancak genç futbolcu cezalı olduğu için Çaykur rizespor maçında forma giyemeyecek. 

Sakat futbolculardan gelen haberler teknik direktör Slaven Biliç'in kadro zenginliği konusunda elini rahatlatırken, siyah beyazlılar hazırlıklarını salı günü yapacakları iki antrenmanla sürdürecek. 

 

Kaynak :  LİGTV