Bilic'in Töre Planı

Beşiktaş'ın Hırvat çalıştırıcısı Slaven Bilic, basın toplantısı düzenledi.

FUTBOL 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
 "Sistemle ilgili planımız şöyle; oyuncu değiştirmeden sistemden sisteme geçebilecek oyuncular almaya çalışıyoruz. Örnek vermem gerekirse; Gökhan Töre gelirse başka türlü, gelmezse başka türlü oynarız. Tabii ki 10 seçenek yok, 2-3 seçenek var. Bunu oyunculara aşılamaya ve öğretmeye çalışıyoruz.


Halilhodzic ve Prandelli Türkiye'de çalışacağı için mutluyum. Halilhodzic'i eski Yugoslavya'dan biliyorum. Dinamo Zagreb'te oynadığı dönemden hatırlıyorum. Trabzonspor için müthiş bir menajer. Ona şans diliyorum. Prandelli'yi gerçekten beğeniyorum. UEFA seminerlerinde sohbetlerimiz oldu. İki hoca da Türk futbolu için çok iyi  tercihler . Onlarla yarışacağım için çok heyecanlıyım. Kendisi hem saha içinde, hem saha dışından prensipleri olan bir beyefendi. İkisine de Beşiktaş'a karşı olmamak kaydıyla iyi şanslar diliyorum."


"Töre ile birlikte şunu söyleyebilirim; hepimiz onun öneminin  farkındayız . Bence hala genç bir oyuncu ve gelişim kaydediyor. İki durum var, lige kadar hala uzun bir zamanımız var. Burada ciddi bir baskı altında  değiliz. Yakın zamanda Şampiyonlar Ligi elemesi maçları oynayacağız. Buradaki maçlar için halihazırda geç kaldık. Bunu telafi edebilmek için ciddi ve aktif şekilde çalışıyoruz."

"3 oyuncu olabilir, 4 oyuncu olabilir. Bu konuda taleplerimiz var. Kulübün yürüttüğü görüşmeler var. Umarım görüşmeler en kısa zamanda sona erer."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@