Bilic'in Son Gözdesi

Yönetim, Bilic’in çok beğendiği ve almasını istediği Burhan Eşer için Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile biraraya gelecek.

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Beşiktaş, Sivassporlu Burhan Eşer için hareket geçti.  Yönetim, Sivasspor BaşkanıMecnun Otyakmaz ile bir araya gelerek kulübüyle 1 yıllık sözleşmesiolan Burhan için nabız yoklayacak. Slaven Bilic’in sezon boyunca yakıntakibe aldığı Burhan, geçen sezon 12 gol ve 6 asiste imza attı.

TRANSFERDE DÜĞMEYE BASILIYOR

BILIC’in KayserisporluSefa Yılmaz ısrarı da sürüyor. Deniz Atalay, Ahmet Kavalcı ve ErdalTorunoğulları’ndan oluşan transfer komitesi pazartesi günü düğmeyebasacak.. Önceliği stada veren başkan Fikret Orman ise, “Stadı bitinceiçinde mücadele edecek oyuncuların da çıtasını yükselteceğiz” dedi.

Çebi ile Özen kolkola girecek

BEŞİKTAŞBaşkanı Fikret Orman, yönetimdeki yeni değişiklikleri gelecek salıaçıklayacak. Önceki günkü toplantıda takımı masaya yatıran yönetim, futbol direktörü Önder Özen ile geç saatlere kadar durumu değerlendirdi.Futbol şubesine 2. başkan Ahmet Nur Çebi’yi düşünen Orman, Özen ile dedevam etme kararı aldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@