Bilic'in küçücük hatası

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'ın, Kayseri Erciyesspor'u 5-1 yenip lider olduğu mücadeleyi yorumcu Rıdvan Dilmen değerlendirdi.

GÜNDEM 15.03.2015 - 18:28 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Ntvspor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın farklı kazandığı Kayseri Erciyesspor maçını değerlendirdi. Siyah-Beyazlılar'ın hakettiği bir galibiyet aldığını belirten Dilmen, ''Maçta çok entresan goller oldu. Semih Saygıner vari goller oldu. Gökhan vurdu, birine çarptı gol oldu. Motta vurdu, banta çarpar gibi gol oldu'' dedi.

Olcay Şahan'ın son dönemdeki kötü performansının bu maç itibariyla son bulduğunu dile getiren Dilmen, Bilic'le de ilgili şu açıklamaları yaptı:

''Bilic'in bugünkü maçta küçücük bir hatası, ceza sınırında olan Gökhan Töre'yi oyundan almak oldu. Onun dışında Bilic'in de kulübe performansı iyiydi.''

'Türkiye'nin en iyisi Gökhan Töre'

Siyah-Beyazlılar'da, Gökhan Töre'nin gösterdiği performansını değerlendiren Dilmen, 'Gökhan, şu anda Türkiye'nin en iyi oyuncusu. Selçuk,  Burak falan hikaye'' ifadelerini kullandı. Fenerbahçe'nin bugün kazansa da, Beşiktaş'ın lider kalacağını hatırlatan Dilmen, ''Haftaya Beşiktaş kaybetmezse, büyük avantaj yakalar'' diye konuştu.