Siyah beyazlıların başkan Fikret Orman önderliğindeki transfer komitesi, Bilic’in stoper konusundaki talebini de gelecek hafta Rusya seferine çıkarak çözmek niyetinde...

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Larsen için Groningen'le görüşüyor Beşiktaş Larsen için Groningen'le görüşüyor
BEŞİKTAŞ’ta yılan hikayesine dönen yabancı transferinden olumlu sinyaller geliyor. Siyah beyazlı yönetim, uzun zamandır kadrolarına katmak istedikleri Kostas Mitroglou ve Manuel Lanzini için artık son aşamaya geldi. Beşiktaş transfer komitesi, başkan Fikret Orman’ın da yakın takibiyle teknik direktör Biliç’in transfer listesindeki oyuncuları büyük ölçüde renklerine kattı.


ANLAŞMA AN MESELESi’
FİKRET Orman başkanlığındaki transfer komitesi İngiltere’nin Fulham takımında oynayan Yunan golcü Mitroglou ile River Plate’te forma giyen Lanzini’nin Almanya kampına katılacağının müjdesini Hırvat hocaya verdi. İki oyuncunun kulübü ile ilgili küçük pürüzleri olduğunu belirten yönetici Erdal Torunoğulları “Beşiktaş Kulübü’nün menfaatleri doğrultusunda yaptığımız çalışmalar devam ediyor” ifadelerini kullandı. Öte yandan Beşiktaş’ın önümüzdeki günlerde Rusya’dan önemli bir stoperle daha anlaşma sağlaması bekleniyor.